@[email protected] to People [email protected]English • 8 months agoMy rent doubled in less than a decadeslrpnk.netimagemessage-square95fedilinkarrow-up11.42K
arrow-up11.42KimageMy rent doubled in less than a decadeslrpnk.net@[email protected] to People [email protected]English • 8 months agomessage-square95fedilink
minus-square@[email protected]linkfedilink3•8 months agoEven with avocados at $1 each it’s still way more expensive than a bowl of cereal. Unless you buy brand name cereal at MSRP or something.
Even with avocados at $1 each it’s still way more expensive than a bowl of cereal. Unless you buy brand name cereal at MSRP or something.
The price of cereal shot up in the last year, heh.