irelephant [he/him]🍭 to [email protected]English • 5 months agoEggs are 10.99 in denver.i.imgur.comimagemessage-square182fedilinkarrow-up1382
arrow-up1382imageEggs are 10.99 in denver.i.imgur.comirelephant [he/him]🍭 to [email protected]English • 5 months agomessage-square182fedilink
minus-square@[email protected]linkfedilink8•5 months ago8.75/12 = $0.73 per egg. 45/60 = $0.75 per egg. Incredible! With bulk purchasing, I can pay an extra $0.02 per egg.
8.75/12 = $0.73 per egg.
45/60 = $0.75 per egg.
Incredible! With bulk purchasing, I can pay an extra $0.02 per egg.
deleted by creator